Arredim Biznesi - NOVA HOME
Filloni të shkruani për të parë produktet që po kërkoni
 • Kategoritë

Shporta

Mbyll
Menu
Filloni të shkruani për të parë produktet që po kërkoni
Shfaq Kategoritë
Trego 15 22 44 Të gjitha

  Karrige FLEX

  7,990 Lekë 5,990 Lekë
  Karrige FLEXKarakteristikat:*E përshtatshme për bare & restorante *Zë pak hapsirë *Pastrohet lehtë *Përmasat: 53 x 54 x 82 cm

  Karrige ngrënie ART

  8,990 Lekë 5,990 Lekë
  Karrige ngrënie ARTKarakteristikat: *Materiali: copë velvet*Përmasat: 55 x 55 x 74 cm*Lartësia e ulëses: 46 cm
  -62%
  Karrige WES
  Mbyll

  Karrige WES

  4,490 Lekë 1,690 Lekë
  Karrige WES AnthraciteKarakteristikat:*Dizajn modern*Materiali: Plastikë*Gjërësia: 54.5 cm*Gjatësia: 84 cm
  -63%
  Karrige RUMBA
  Mbyll

  Karrige RUMBA

  6,190 Lekë 2,290 Lekë
  Karrige RUMBAKarakteristikat: *Dizajn modern*Plastikë polipropileni *E pershtatshme për ambiente të jashtme*Përmasat: 57.5 x 58 x 84 cm
  -40%
  Karrige ZEUGMA
  Mbyll

  Karrige ZEUGMA

  2,990 Lekë 1,790 Lekë
  Karrige ZEUGMAKarakteristikat:*Karriget janë të lehta, dhe shumë të qëndrueshme *Pastrohet lehtësisht *Këto karrige moderne janë të përshtatshme për ambiente të brendshme dhe të jashtme, duke pasur parasysh se ato janë...
  -60%
  Karrige TIFFANY
  Mbyll

  Karrige TIFFANY

  2,990 Lekë 1,190 Lekë
  Karrige TIFFANYKarakteristikat:*Karriget janë të lehta, dhe shumë të qëndrueshme *Pastrohet lehtësisht *Këto karrige moderne janë të përshtatshme për ambiente të brendshme dhe të jashtme, duke pasur parasysh se ato janë...

  Karrige ROMA

  5,990 Lekë 2,490 Lekë
  Karrige ROMAKarakteristikat:ROMA është një karrige elegante dhe e rehatshme, e cila falë formës së thjeshtë në mënyrë ideale përshtatet me arredimin e jashtëm.*Materiali: çeliku*Përmasat : 89 x 58 x 57 cm *Lartësia...

  Karrige Bamboo, HAVEN

  9,990 Lekë 7,990 Lekë
  Karrige Bamboo, HAVENKarakteristikat:*Material Bamboo*Ngjyrë kafe*Ulëse druri*Krahë druri*Përmasat : 54 x 57 x 85 cm

  Karrige Bamboo, HARMONY

  13,900 Lekë 9,990 Lekë
  Karrige Bamboo, HARMONYKarakteristikat:*Material Bamboo*Këmbë alumini*Pëlhurë tekstili*Përmasat: 57 x 60 x 78 cm

  Karrige Bamboo, DREAMS

  9,990 Lekë 6,990 Lekë
  Karrige Bamboo, DREAMSKarakteristikat:*Material Bamboo*Këmbë alumini*Pëlhurë tekstili*Karrige me krahë*Përmasat : 57 x 57 x 80 cm

  Karrige BLISS

  12,990 Lekë 5,990 Lekë
  Karrige BLISSKarakteristikat:*Material cilësor*Dizajn modern*Rehati maksimale

  Karrige ngrënie SIA

  4,190 Lekë 2,490 Lekë
  Karrige ngrënie SIAZgjidhja e përkryer për dhomën tuaj të ngrënies për t'i dhënë asaj një prekje të elegancës klasike.Karakteristikat:*Material druri cilësor*Lehtësisht e pastrueshme*Karrige moderne e pajisur me ulëse të butë*Përmasat: 45...

  Karrige VELA

  9,900 Lekë 6,990 Lekë
  Karrige VELAKarakteristikat:*Karrige me strukturë druri*Pa krahë*Me ulëse rattan*E bardhë*Përmasat: 46 x 42 x 87 cm

  Stol VAMOS Black

  13,900 Lekë 8,490 Lekë
  Stol VAMOS Black Karakteristikat:*Stol bari me strukturë druri *Veshje lëkure*Pa krahë*Ngjyra: Zezë*Përmasat: 48 x 38 x 97 cm

  Stol ILIA Brown

  10,900 Lekë 6,490 Lekë
  Stol ILIA BrownKarakteristikat:*Stol me strukturë druri*Sendilje lëkure*Pa krahë*Ngjyra: Kafe*Përmasat: 40 x 30 x 66 cm

  #title#

  #price#
  ×