Garderobë me tre dyer PORI

79,990 Lekë 59,990 Lekë
Garderobë me tre dyer PORI

Organizoni dhomën tuaj të gjumit me stil me garderobën tonë PORI me 3 dyer. I krijuar nga druri i qëndrueshëm MDF  i shton një ambient modern dhe komod dekorit të dhomës tuaj të gjumit. Shijoni shumë hapësirë ​​për ruajtjen e veshjeve dhe aksesorëve tuaj.

Karakteristikat:
*Materiali: MDF
*
Përmasat: 201 x 136 x 56 cm

*Dizajn modern

SKU: 1971
Përshkrimi
Garderobë me tre dyer PORI

Organizoni dhomën tuaj të gjumit me stil me garderobën tonë PORI me 3 dyer. I krijuar nga druri i qëndrueshëm MDF  i shton një ambient modern dhe komod dekorit të dhomës tuaj të gjumit. Shijoni shumë hapësirë ​​për ruajtjen e veshjeve dhe aksesorëve tuaj.

Karakteristikat:
*Materiali: MDF
*
Përmasat: 201 x 136 x 56 cm

*Dizajn modern